NGL-Teknik AB Grupp_slideshow NGL-Teknik AB Droppe NGL-Teknik AB stainless NGL-Teknik AB Glas NGL-Teknik AB Händer NGL-Teknik AB Badkar NGL-Teknik AB Vattenkran NGL-Teknik AB nglstainless

Våra medarbetare

Rulla ner för att se våra kontor

Försäljning

Mattias Mattsson

Tel. 013-37 79 72
Mob. 0705-56 07 23
mattias.mattsson@nglteknik.se

Energiingenjör

Benny Lieberth

Tel. 013-37 79 87
Mob. 0705-59 19 13
benny.lieberth@nglteknik.se

Försäljning

Magnus Bergenbrant


Mob. 0725-66 99 89
magnus.bergenbrant@nglteknik.se

Installation

Anton Sverre


Mob. 0705-59 12 89
anton.sverre@nglteknik.se

Installation

Carl Gadderyd


Mob. 0705-78 48 50
carl.gadderyd@nglteknik.se

Installation

Joacim Meijer

Tel. 013-37 79 89
Mob. 0705-66 05 75
joacim.meijer@nglteknik.se

Installation

Jörgen Gustavsson


Mob. 0725-66 99 93
jorgen.gustavsson@nglteknik.se

Installation

Lars-Olov Jonsson

Tel. 013-37 79 88
Mob. 0705-59 60 68
larsolov.jonsson@nglteknik.se

Installation

Leif Frank


Mob. 0725-66 99 91
leif.frank@nglteknik.se

Installation

Markus Karlsvärd

Tel. 013-37 79 86
Mob. 0705-59 12 56
markus.karlsvard@nglteknik.se

Installation

Martin Eigel


Mob. 0725-66 99 94
martin.eigel@nglteknik.se

Installation

Mathias Töyrä

Tel. 013-37 79 81
Mob. 0705-66 02 52
mathias.toyra@nglteknik.se

Installation

Niclas Sjölund

Tel. 013-37 79 78
Mob. 0735-66 03 32
niclas.sjolund@nglteknik.se

Installation

Pawel Masztafiak



Installation

Robin Ring


Mob. 0705-66 02 73
robin.ring@nglteknik.se

Installation

Ture Varis


Mob. 0705-47 75 40
ture.varis@nglteknik.se

Projektledning

Henrik Petersson

Tel. 013-37 79 75
Mob. 0705-66 09 34
henrik.petersson@nglteknik.se

Projektledning

Fredrik Ståhle

Tel. 013-37 79 85
Mob. 0705-59 12 44
fredrik.stahle@nglteknik.se

Ekonomi / Administration

Anna Qvarfordt Korhonen

Tel. 013-37 79 79
Mob. 0735-66 35 04
anna.korhonen@nglteknik.se

Ekonomi / Administration

Mergim Mustafa

Tel. 013-37 79 84
Mob. 0725-66 99 96
mergim.mustafa@nglteknik.se

Sälj- & marknadsassistent

Lisa Eriksson

Tel. 013-37 79 80
Mob. 0705-08 32 99
lisa.eriksson@nglteknik.se

Lager

Örjan Knutsson

Tel. 013-37 79 82
Mob. 0735 - 61 81 18
orjan.knutsson@nglteknik.se

Lager

Dinh Thiet


Mob. 0735-61 10 19
dinh.thiet@nglteknik.se

VD / Försäljning

Jacob Norling

Tel. 013-37 79 71
Mob. 0705-66 07 91
jacob.norling@nglteknik.se

 

Våra kontor

Linköping

NGL Vatten & Energiteknik AB
Vimarka Södergården 1
585 92 Linköping
Telefon: 013-592 54
Telefax: 013-590 60
Email: info@nglteknik.se

RT90:
X: 6476294, Y: 1497454
WGS84:
Lat N 58° 24′ 35″ Lon E 15° 45′ 41″
Decimal:
58.4098, 15.7616

Visa på karta

Göteborg

NGL Vatten & Energiteknik AB
Deltavägen 8 
417 05 Göteborg
Telefon: 013-37 79 72
Mobil: 0705-56 07 23
Email: info@nglteknik.se

 

Visa på karta

Växjö

NGL Vatten & Energiteknik AB
Mårdvägen 7
352 45 Växjö
Telefon: 0470 - 664 00
Telefax: 0470 - 664 70
Email: info@nglteknik.se

Visa på karta

Only material supplies

Umeå

NGL Vatten & Energiteknik AB
Bölevägen 4
904 31 Umeå

Visa på karta

Malmö

NGL Vatten & Energiteknik AB
Brobygatan 1
214 43 Malmö

Visa på karta